Adalar Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Adalar Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis Zamanla yıpranan borular, bina yapım aşamasında kötü ustalık, kalitesiz malzeme yada şebeke suyunun bir anda aşırı tazyikli olarak gelmesinden dolayı zaten yıpranmış olan borular patlar ve su kaçağı oluşur. Su kaçağı tespiti önceki yıllarda oldukça problemli olan işlem artık su kaçağı tespit ücretsiz servis hizmeti veren firmalar tarafından en uygun ve en kaliteli yöntemlerle eviniz talan edilmeden birçok tadilat masrafları çıkarmadan çözülebiliyor.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır

Su kaçağı binaları içten içe çürüten çoğu zaman tavanda terleme, su damlaması, duvardan su sızıntısı ve sıvaların kabarması, kalkması ile belli olur. Kaynağı bilinmeyen bu arızalar çoğu zaman yüksek su faturalarına, kirliliğe ve kokuya neden olur. Önlem alınmadığı zamanlarda ise daha büyük zararlara, neden olur. Su kaçağı tespiti sektördeki boşluk ve modern cihazların olmaması nedeni ile herhangi bir tesisatçı ile duvarlar, yerler ve fayanslar kırılarak tespit edilmeye çalışıldığından hem çevre hem gürültü kirliliğine neden oluyordu.

 

Alan Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Son yıllarda geliştirilen birçok modern cihazlar sayesinde birçok bölgede verdiğimiz hizmetler gibi Adalar su kaçağı tespiti ücretsiz servis hizmetimiz ile çevreye zarar vermeden uzman ekibimiz ile nokta atışı yapan akustik dinleme cihazları ile ses dalgaları takip edilerek fayans ve duvar kırmadan kaçak nokta tespiti yapılıyor. Eğer istenirse yine çok kısa süre içinde 1-2 fayans yerinden çıkarılarak tamir gerçekleştirilir.

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Uzman kadromuz ile ve son teknolojik cihazlarımızdan olan termal kamera ile kaçağın yerini bulup, tespit sonrası çok ufak bir alanın kırılması ile tamir giderilir ve nokta tekrar aynı şekilde kapatılır. Robotla su kaçağı tespiti için İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet veren firmamızı arayarak yardım alabilir, Su kaçağı tespiti ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda uzman ekibimiz belirttiğiniz adresinize su kaçağı tespit cihazları ile birlikte ulaşarak gizli ve açık olan tüm kaçağı ücretsiz tespiti ile sorunun kaynağını bulur. Ekibimiz modern cihazlar yardımı ile henüz hiçbir belirtisi olmayan su kaçağını ve daha sonraları da ulaşabilecek arızalar hakkında size detaylı bilgi verir.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Bağcılar Su Kaçağı Tespiti
Next reading
Beykoz Su Kaçağı Tespiti
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32