Bahçelievler su tesisatçısı

eyüp su tesisatçısı

Bahçelievler Su tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçısı Tesisat denilen şey yapının tüm kullanışlığını ortaya çıkaran alt yapı unsurlarıdır. Yapılardaki kullanmış olduğunuz su, elektrik, lavabolar ve daha birçok kullanım unsurları tesisata bağlıdırlar. Tesisatlarda yaşanabilecek her türlü küçük veya büyük sıkıntılar, hem maddi hem de manevi sıkıntılar olarak yansımaktadır.  Bu yüzden tüm tesisat işlemleriniz için İstanbul geneli hizmet veren iTesisat firması, bölge olarak Bahçelievler su tesisat işlemlerinde üstün becerili ve deneyimli ekipleri ile her türlü tesisat işlemlerinize 0 garanti vermektedir.bahçelievler su tesisatçısı

Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları, bir yapıda görülen en sık problemlerdir. Duvardaki boruların zamanla çürümüş olması su kaçağını tetikler. Böyle bir durumda iTesisat olarak son teknoloji termal kameralar ile kırım döküm işlemi yapmadan arıza tespiti yapılır ve anında müdahale ile dakikalar içinde sorununuz giderilir.

Gider Açma

Banyo, lavabo ve mutfak gibi kullanım alanlarında bulunan giderler; zamanla yemek artıkları, yağlar, kıl veya başka bir sebepten tıkanabilir. Aynı zamanda bu tıkanıklar da yapıda inanılmaz derecede kokuya ve pis görüntüye sebebiyet verebilir. Bu yüzden acil olarak müdahale edilmesi gereken tıkanıklık açma durumlarında iTesisat ekipleri, kullandıkları özel kimyasallar ile kısa sürede giderlerin açılmasını sağlarlar.

Petek Temizleme

Yapılarda kullandığımız peteklerin içindeki su devir daim yaptığı için zamanla petekler kireçleşecek ve yapıda bazı ısınma problemlerine yol açacaktır .iTesisat ekipleri sunmuş olduğu petek temizleme işlemi ile sizlere daha konforlu ve daha sıcak bir ortam sağlamaktadır.

Kombi Bakımı

Kombiler maliyet açısından oldukça maliyetli cihazlar olmakla birlikte, evin sıcak dengesini sağlayan araçlardır. Masraflı ve yapı için önemli bir tesisat olan kombilerin mutlaka iTesisat ekipleri tarafından bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde kombileriniz bozulur ve büyük masrafa girebilirsiniz.

Koku Tespiti

Giderlerde yaşanan tıkanıklar kadar, yanlış tesisat bağlanması da kokulara neden olabilmektedir. iTesisat ekiplerinin sağlamış olduğu koku tespiti hizmeti ile yapıdaki herhangi yanlış tesisatın neden olduğu kokular tespit edilir ve tesisatlar yeniden uygun bir şekilde bağlanılır.

Lavabo Tamiri

Lavaboların birbiri ile bağlantılı olan kısımları zamanla çürümeye başlar ve düşmesi halinde büyük zararlar verebilir. Bu yüzden aralıklar ile lavabo giderleri ve muslukları kontrol edilmeli ve tesisata uygun bir boru takım şekli yapılmalıdır.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Küçükçekmece Su Tesisatçısı
Next reading
Bayrampaşa Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32