Beylikdüzü su tesisatçısı

Beylikdüzü su tesisatçısı

Beylikdüzü su tesisatçısı Evlerin ve iş yerlerinin temel yapı taşları olan tesisatlar, o yapının kullanılmasına olanak tanıyan ana unsurlardır. Yapılardaki her türlü işlevi yerine getiren tesisatlar; su tesisatı, elektrik tesisatı, ısınma sitemleri tesisatı ve aklınıza gelebilecek tüm yapı içi sistemsel faaliyetlerdeki tesisatlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tesisatlarda yaşanabilecek en ufak olumsuzluklar, sizlere hem maddi hem de manevi anlamda kayıplar olarak geri dönmektedir. Bu tür durumlar ile karşılaşma ihtimaliniz her zaman bulunduğundan, tesisat işlemlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz firmalara yönelmelisiniz.

iTesisat Beylikdüzü ekipleri olarak; tüm tesisat arılarınıza en kısa sürede müdahale ederek garantili tamir işlemi yapmaktayız. Özellikle su kaçağı tamiri, petek temizleme ve tıkanıklık açma gibi olası tesisat işlemlerinizde % 100 garantili hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü su tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Evlerinizde yaşanması muhtemel ve yaşanması durumunda ciddi sıkıntılar doğurabilecek tesisat arızalarından biri de su kaçacağıdır. Su kaçakları genellikle duvar içindeki boruların çürümesi sonucunda sızıntı ile olmaktadır. iTesisat firması olarak su kaçağı arızalarını termal kameralar ile tespit ettikten sonra kırıp dökmeye gerek kalmadan tek bir bölgeden onarım gerçekleştirebiliyoruz.

Petek Temizleme

Sıcak su devir daimi ile gerçekleştirilen kaloriferli ısıtma sistemlerinde petekler zamanla kireçlenerek, yapıda ısınma problemleri oluşturmaktadır. Bu durumda iTesisat firmamızın sunmuş olduğu petek temizliği hizmeti ile petekleriniz kireçten arındırılır ve eskisinden daha konforlu bir ortam oluşturulur.

Tıkanıklık Açma

Evinizdeki giderler de bazı nedenler ile tıkanma problemi ile sizlere istemeyeceğiniz sıkıntılar yaratabilmektedir. Tıkanıklığın yaşandığı bir yapıda hayat durma noktasına gelir. iTesisat tıkanıklık açma hizmeti sağlarken özel kimyasalların yanı sıra robot makineler ile kırıp dökme işlemleri yapmadan açılan tıkanıklar kısa sürede sizlere rahat bir nefes aldıracaktır.

Koku Giderme

Evinizdeki kokular her zaman için sıkıntılara yol açmaktadır. Evinizde oluşabilecek kokuların kaynakları genellikle tuvalet ve mutfak gibi giderlerin tıkanması sonucu oluşabileceği gibi bu giderlerin tesisatlarının dengesiz bağlanmış olması da kokuları evin iç tarafına doğru salınmasına neden olmaktadır. Kısa sürede giderilmesi gereken bu kokularda iTesisat firması, tesisat düzenlemesini düzenleyerek sizlere kokusuz bir ortamda yaşama imkânı sunmaktadır.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Esenler su tesisatçısı
Next reading
şişli su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32