esenyurt su tesisatçısı

https://itesisat.com/esenyurt-su-tesisatcisi

esenyurt su tesisatçısı

esenyurt su tesisatçısı Evlerin veya işyerlerinin kullanıma açılması için tesisatlarının döşenmiş olması gerekmektedir. İşlevsellik açısından yapıların temel taşlarını oluşturan tesisatlar, yetkin firmalara tarafından döşenmediği takdirde birçok soruna neden olabilecektir. Bu sorunlar maddi olabileceği gibi manevi kayıplara da yol açması olası bir durumdur. Su kaçakları, ısınma sistemleri arızaları, lavabo ve mutfak gider tıkanıkları bu tür tesisatlardandır. Bu tesisatların herhangi birinde yaşanabilecek problemlerde yetkin bir tesisat firması bulmanız son derece önemlidir.

iTesisat Esenyurt ekipleri olarak, herhangi bir tesisat arızanızda en kısa sürede probleminize çözüm üretebilecek ekiplerimiz arızalarınız ile ilgili bilgileri alıp çözüm üreteceklerdir. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak garantili hizmet sunan iTesisat firması su kaçağı, petek temizliği, tıkanıklık açma gibi tesisat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

esenyurt su tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Zaman zaman yapılarda görülen su kaçağı arızaları, oldukça can sıkan bir durum olmakla birlikte maddi ve manevi birçok kayba da yol açmaktadır. Tesisat düzenlemesi duvar içinde yer alan bu su tesisatları gerek yanlış düzenleme gerekse de boruların çürümesi sonucu sızıntılara neden olabilmektedir. iTesisat firmamız kullanmış olduğu son teknoloji termal kameralar ile duvar içindeki arızanın tespiti ile birlikte kısa süre içinde kırıp dökme gerçekleştirmeden tamir eder.

Petek Temizleme

Yapıların çoğunda hala kaloriferli ısıtma sistemleri etkin olarak yer almaktadır. Kaloriferli ısıtma sistemleri tesisat olarak sıcak suyun peteklerde devir daim yapması durumudur. Bu durum sonucunda ise petek içinde aktif olan su kireçlenmeye yol açacağından zamanla petekle ısıtma görevini yerine getirmekte zorlanacak ve ortam konforu sağlanamayacaktır. iTesisat firması petek temizliği hizmeti ile sizlere aradığınız konforu sunmak için tüm yetkiler ile donatılmıştır.

Tıkanıklık Açma

Lavabolar, mutfak veya banyolarda yer alan giderler, zamanla bir takım nedenlere bağlı olarak tıkanma problemleri yaşamaktadırlar. Yaşanan tıkanıklar ne yazık ki nahoş görüntülere ve pis kokulara yol açmaktadır. Bu tür durumlar yapıların kısa ve uzun sürede kullanışlılığını etkilediği için acil çözüm gerektiren tesisat arızalarıdır. iTesisat kullanmış olduğu özel kimyasallar ile tıkanıklık açma hizmeti vererek bu tür problemlere çözüm üretmektedir.

Blog İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Beylikdüzü su tesisatçısı
Next reading
şişli su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32