Gaziosmanpaşa Su tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su tesisatçısı Yapıların en temel unsurları olarak görülen tesisatlar, işlevsellik adına önemli unsurlardır. Genellikle su tesisatı, ısınma tesisatları, elektrik tesisatı veya lavabo tesisatları olarak bildiğimiz tesisatlar yapının kullanımını etkileyen en büyük faktörlerden biridir. Bu kadar önem arz eden tesisatların zaman içersinde birtakım nedenlere bağlı olarak arızalanması ise, hiç hesapta olmayacak sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Bu nedenlerden dolayı tesisat işlemlerinizi eviniz daha yapım aşamasında iken sağlam ve garantili firmalara bırakmak ileride yaşanabilecek sıkıntılara sebebiyet vermeyecektir.

iTesisat Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti ve tamiri ekipleri olarak, tüm tesisat işlemlerinizin yapımı veya onarımı konusunda garantili hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız su kaçağı tespiti ve onarımı, petek temizliği, tıkanıklık açma vs. gibi tesisat problemlerinizde yetkin ve donanımlı ekiplerimiz ile onarım gerçekleştirmekteyiz.

Gaziosmanpaşa Su tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Sık sık yaşanabilecek tesisat arızalarından olan su sızıntıları, irili ufaklı birçok probleme yola açabilmektedir. Düzenekleri duvar içinde yer alan su boruları zaman içerisinde çürümeye başlar ve en zayıf noktadan su kaçağı meydana gelir. Bu kaçağın tespiti için eski dönemlerde kırıp dökme işlemi gerçekleştirilmesi mecburi iken, iTesisat firması teknoloji takipçisi bir firma olarak termal kameralar ile kırıp dökme işlemi gerçekleştirmeden sorunu tespit eder ve uzman ekipleri aracılığıyla da kısa sürede tamirini gerçekleştirir.

Gaziosmanpaşa Petek Temizleme

Isınma ile ilgili tesisatlarda da zaman ile problemler yaşanmaktadır. Bunun en büyük örneği ise kaloriferli ısınma sistemlerindeki peteklerin kireç tutmasıdır. Sıcak suyun devinimi ile sağlanan ısınma, petek kireçlenmesi ile ısınma problemlerine neden olacaktır. iTesisat Gaziosmanpaşa ekipleri olarak sunmuş olduğumuz petek temizleme hizmeti ile ısınma anlamındaki konforunuzu kısa süre içinde sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Tıkanıklık Açma

Ev veya işyeri içinde en çok kullanılan tesisatlardan biri de giderlerdir. Evin işlevselliğinde yüksek bir öneme sahip giderler zaman içerisinde bazı nedenlerden dolayı tıkansalar da, bazı zaman yanlış tesisat düzenlemesinin de tıkanıklıklara yol açtığı görülmüştür. iTesisat firmamızın tıkanıklık açma hizmeti ile giderleriniz robot makineler yardımı ile kısa sürede kırıp dökme gerçekleştirmeden açılmaktadır. Robotik işlemler gerektirmeyen tıkanıklarda ise özel kimyasallar ile tıkanıklıklar açılır.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Kağıthane su tesisatçısı
Next reading
Sultangazi su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32