Güngören su tesisatçısı

eyüp su tesisatçısı

Güngören su tesisatçısı

Güngören su tesisatçısı Yapıların ayakta kalmasına demir, çimento tuğla gibi unsurlar olanak sağlasa da o yapının işlevsellik kazanmasına da tesisatlar olanak sağlamaktadır. Tesisatlar genellikle yapılardaki su tesisatı, ısı sistemleri tesisatları, lavabo ve gider tesisatları olarak bilinmektedir. Bu tesisatların herhangi birinde oluşabilecek sıkıntılar ise, küçük veya büyük birçok baş ağrıtıcı durumlara yol açabilmektedir. Hem maddi hem de manevi kayıplara yol açabilecek tesisat arızaları ise, yetkin ve donanımlı firmalara tarafından arıza tespiti ve tamiri yapılmaması durumunda problemler daha da artacaktır.

Güngören su tesisatçısıiTesisat Güngören petek temizliği ekipleri olarak, yetkin ve donanımlı uzman ekiplerimiz tarafından % 100 garantili tesisat hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız başta tüm yapı tesisatlarınız olmak üzere su kaçağı tespiti ve tamiri, petek temizliği, tıkanıklık açma gibi detay gerektiren tesisat arızalarınıza da çözüm üretmektedir.

Güngören Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Tesisat arızaları arasında yaşanması en muhtemel arızalardan biri de su kaçaklarıdır. Tesisat düzenlemesi tamamen duvarları içinde gizli bir şekilde yapılmış olan su tesisatları, arızalandıkları zaman duvarda sızıntı yaparak su kaçağı meydana getirir. Anlık müdahale gerektiren bir tesisat arızası olan su tesisatı arızaları geç fark edildikleri takdirde duvarda çökmeye veya ev içinde maddi ve manevi kayba da yol açmaktadır. Bu sebepten ötürü, su tesisatınızın arızalanması halinde iTesisat Güngören ekipleri, son teknoloji termal kameralar ile arızayı kırıp dökme işlemi yapmadan tespit eder ve dakikalar içinde sorunu çözer.

Güngören Petek Temizleme

Kaloriferli ısınma sistemleri yapılarda sık rastlanan düzeneklerdendir. Petek içindeki sıcak suyun dolaşımı ile ortama ısı veren bu sistem oldukça konforlu bir ortam oluşturmaktadır. Ancak zamanla petek içi kireç tutar ve ısınma problemi yaşanır. Bu durum da iTesisat ekibimizin petek temizliği hizmeti ile petekleriniz temizlenir ve tekrardan konforlu bir ortama sahip olabilirsiniz.

Güngören Tıkanıklık Açma

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında tıkanıklık açma hizmeti de yer almaktadır. Robot makinelerin yardımı ile evlerinizde belirli sebeplerden dolayı tıkanan giderleriniz kıs süre içerisinde açılır. Ayrıca pis koyuya ve rahatsız edici görüntüye sebebiyet veren tıkanıklarda yine özel kimyasallar da kullanılmaktadır.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
şişli su tesisatçısı
Next reading
Kağıthane su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32