İstanbul Petek Temizliği ve Su kaçağı tespiti

istanbul Beşiktaş su kaçağı tespiti, koku giderme, tıkanıklık açma, itesisat, tesisat işlemleri

İstanbul – Beşiktaş Petek Temizliği ve Su kaçağı tespiti

Herhangi bir yapının kullanışlığını sağlayan altyapı unsurları, tesisat olarak adlandırılmaktadır. Yapılardaki su, elektrik, lavabolar, kalorifer gibi unsurlar bir tesisata bağlı olarak kullanıma hazır hale gelmişlerdir. Bu alt yapı unsurlarının kalitesiz tesisat işlemleri ile sağlanmış olması zamanla hem maddi hem de manevi birçok sıkıntı yaratabilmektedir. Bu yüzden kaliteli bir hizmet veren iTesisat firması sayesinde yapının tüm tesisat işlemlerini yaptırabilir veya işlevini yitirmiş tesisatlarınız için kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul genelinde hizmet gösteren iTesisat Beşiktaş su kaçağı tespiti ilçesinde de müşterilerine kaliteli, güvenli ve garantili hizmet sunmaktadır.

iTesisat Beşiktaş Su kaçağı Sıfır Yapı Tesisat İşlemleri

iTesisat firması, yeni yapılmış yapılarınızın tüm tesisat işlemlerini güvenli ve kaliteli bir biçimde sağlamaktadır. Ayrı ayrı tesisat işlemlerinin yerine tüm tesisat işlemlerinizde garantili ve uzun ömürlü tesisat oluşumu sağlamaktadır.

iTesisat Beşiktaş Lavabo Tamiri

Yapılarda bulunan lavabolar kullanılsın ya da kullanılmasın bağlantı yerleri zaman içerisinde çürüme yaşamaktadır. Bu çürümeler sonucunda ağır parçalar yere düşebilir ve sizlere zarar verebilir. Boru bağlamı yanlış yapılan lavabolarda bu tür sıkıntılar yaşanabilir. iTesisat ekibi, lavabo tamiri açısından en uygun boru takımı ve lavabo kontrolü sağlamaktadır.

iTesisat Beşiktaş Su Kaçağı Bulma

Herhangi bir yapının tesisat anlamında en çok sıkıntı yaşadığı problemler ise su kaçaklarıdır. Evinize veya iş yerinize ciddi hasarlar verebilecek su kaçakları duvarların içindeki boruların çürümesi ile başlar. iTesisat ekibi, sahip olduğu son teknoloji termal kamere donanımlarıyla su kaçağına sebebiyet veren noktayı hemen tespit eder ve kısa sürede çözüme ulaştırır.

iTesisat Beşiktaş Gider Açma

Yapının belirli bölümlerinde yer alan giderler zamanla tıkanabilir ve kötü koku oluşturabilir. Görüntü anlamında da ciddi rahatsızlık oluşturan giderler, yapının kullanışlılığını da düşürmektedir. Aciliyet gerektiren gider tıkanmalarında özel kimyasallar ile anlık müdahale imanı sağlayan iTesisat ekipleri, giderlerinizin bir daha tıkanmaması adına da gerekli kontrolleri sağlar.

iTesisat Beşiktaş Petek Temizleme

Yapı ısınmasında en çok tercih edilen petekler, içersinde devamlı olarak su akışının sağlanması sonucu kireçlenmeye maruz kalabilir. iTesisat firması sunmuş olduğu petek temizleme işlemi ile kısa sürede yapıdaki ısınma problemine çözüm bularak konforlu bir ortam sağlamaktadır.

Beşiktaş iTesisat Firmasının Diğer Hizmetleri;

Ocak Montajı ve tamiri,

Çamaşır makinesi gideri,

Bulaşık makinesi montajı,

Doğalgaz Selonaid valf montajı

Gömme klozet tamiri ve montajı,

Lavabo montajı,

Yer tuvaleti montajı ve tamiri tesisat işlemleri yapılmaktadır.

Blog İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
İstanbul – Büyükçekmece Tıkanıklık Açma
Next reading
İstanbul Petek Temizliği ve Su kaçağı tespiti
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32