İstanbul – Büyükçekmece Tıkanıklık Açma

Büyükçekmece su kaçağı tespiti, koku giderme, tıkanıklık açma, itesisat, tesisat işlemleri

Büyükçekmece Tıkanıklık Açma

Su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi tesisatlar, yapıların kullanışlığını sağlayan temel yapılardır. Tesisatların büyük önem taşıdığı yapılarda yaşanabilecek en ufak problemler birçok maddi ve manevi kayba neden olmaktadır. Bu durum sonucunda kara kara tesisatçı ararsınız. Üstelik bulacağınız tesisatçının yetkin ve becerikli olması da ayrı bir konu olmaktadır. Güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar her zaman için sizlere uzun vadede güven verecektir.

iTesisat Büyükçekmece tıkanıklık açma ekibi olarak, güvenilir bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sunmuş olduğumuz % 100 garantili hizmetler; su kaçağı tespiti ve tamiri, petek temizliği, tıkanıklık açma ve daha birçok tesisat işlemleridir.

Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Yaşanması halinde büyük sıkıntılar doğurabilecek arızalardan biri de su kaçaklarıdır. Tesisatları duvar içinde gizlenmiş olan su tesisatları, zamanlar boruların çürümesi sonucunda birtakım sızıntılar oluşturmaktadır. Bu sızıntılar fark edilmediği takdirde duvarda çökmeye bile neden olabileceğinden kısa sürede müdahale edilmesi gerektirmektedir. iTesisat su kaçağı tespiti ve tamirinde kullandığı termal kameralar ile kırma dökme işlemi yapmadan arızalar onarılmaktadır.

Büyükçekmece Petek Temizleme

iTesisat firması petek temizliği hizmeti sunarak, sıcak su ile ısınma sağlanan kaloriferli sistemlerdeki peteklerin kireçlenmesine etkili çözümler üretmektedir. Konfor açısından da önem arz eden petek temizliği ile evleriniz ilk günkü kadar sıcak bir ortama kavuşacaktır.

Büyükçekmece Tıkanıklık Açma

Yapıların belirli bölümlerinde yer alan giderler, kullanıldıkça bazı nedenlere bağlı olarak tıkanma aşamasına gelmektedir. Oluşan bu tıkanıklar, yapının kullanışlılığını etkilemesinin yanında pis bir görüntüye ve kokuya da sebebiyet vermektedir. Acil olarak açılmaması halinde yapıda bulunma şansını yok eden bu tıkanıklar için iTesisat firmamız sunmuş olduğu tıkanıklık açma hizmeti ile müdahale etmektedir. Tıkanıklık açma işlemlerinde kırıp dökme işlemi yapamadan robot makineler ve özel kimyasallar kullanılmaktadır.

Büyükçekmece Koku Giderme

Giderlerde yaşanacak tıkanıkların yanı sıra, gider tesisatlarındaki yanlış tesisat düzenlemesi sonucu içeriye koku salınım problemi de sık yaşanmaktadır. iTesisat koku giderme hizmeti ile evlerinizdeki kokuya sebep olan tesisatları yeniden düzenleyerek en kısa sürede daha ferah bir ortama kavuşmanıza olanak sağlamaktadır.

 

Blog

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Petek temizleme
Next reading
İstanbul – Büyükçekmece Tıkanıklık Açma
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32