İstanbul – Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti & Tamiri

Zeytinburnu su kaçağı tespiti bulma

İstanbul – Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti & Tamiri

İstanbul – Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti & Tamiri Tesisatlar bir yapının işlevsellik kazanması adına altyapıyı oluşturan unsurlardır. Tesisatların çoğu duvar içerisinde gizlenmiştir. Hal böyle olunca zaman içerisinde bilinmeyen bir yerde oluşabilecek sıkıntılar, yapı sakinlerini oldukça düşündürmektedir. Gelişen teknolojinin vermiş olduğu avantajları değerlendiren firmamız, termal kameralar sayesinde kırıp dökme işlemi gerçekleştirmeden tek noktadan yaşanan tesisat arızalarını giderme becerisine sahiptir.

iTesisat Zeytinburnu ekipleri, tüm donanımları ve uzman ekipleri ile yapılarınızda yaşanması mümkün tesisat arızalarında sizlere garantili hizmet sunmaktadır.

iTesisat firmasının Zeytinburnu ekiplerinin sunmuş olduğu hizmetler; su kaçağı tespiti, tüm bina tesisat işlemleri, tıkanıklık açma, petek temizleme gibi yapı için önem arz eden alt yapı tesisatlarıdır.

Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Su tesisatları duvar içerisindeki borulardan oluştuğu için zaman içerisinde bu borularda çürüme meydana gelmesi beklenebilir. Boruların çürük yerlerinden sızan suyu emen duva zamanla kendini bırakarak çökmelere de neden olabilmektedir. iTesisat firması, hem hayati bir problem hem de işlevsel bir problem olan su kaçaklarının çözümünde kullanmış olduğu termal kameralar ile kırıp dökme işlemi yapmadan anında zeytinburnu su tesisatı tamiri gerçekleştirmektedir.

Koku Giderme

Lavabo ve mutfak gibi giderli kısımlarda oluşan kokular sadece tıkanıklara bağlı değildir. Yanlış tesisat bağlanması da giderlerin işlevselliğini yitirmesine ve kokuyu yapı içerisine bırakmaya neden olmaktadır. Yanlış tesisat sonucunda oluşabilecek bu sorunları iTesisat firması, deneyimli ekipleri ile anında tesisat düzenlemesi yaparak giderebilmektedir.

Tıkanıklık Açma

Giderlerin zaman ile yemek artıkları, yağ ve kıl gibi unsurlar ile tıkanması normal bulunmaktadır. Ancak tıkandıktan sonra ortaya çıkan görüntü ve oluşan koku ise yapıda bulunma imkânı dahi vermemektedir. iTesisat Zeytinburnu ekipleri, yaşanabilecek bu tür acil arızalarda en kısa sürede müdahalelerde bulunarak yapının eskisinden daha iyi bir gidere kavuşmasına olanak sağlar.

Petek Temizleme

Her hangi bir yapının ısınma işlemi için kullanılan petekler, sıcak su ile ortama ısınma sağlamaktadır. Zaman ile devir daim yapan bu su, peteklerde kireçlenmeye yol açacağı için yetersiz ısınma problemlerine yol açacaktır. iTesisat petek temizleme imkanı ile daha konforlu bir yaşam ortamına sahip olabilirsiniz.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Fatih Su Kaçağı Tespiti
Next reading
Kadıköy Su Kaçağı Bulma
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32