Kırmadan Dökmeden Tesisat Tamiri

Kırmadan Dökmeden Tesisat Tamiri

Kırmadan Dökmeden Tesisat Tamiri

Kırmadan Dökmeden Tesisat Tamiri Teknolojinin getirdiği yenilikler yaşam alanlarının her anında fayda sağladığı gibi su kaçağı problemlerinde de büyük kolaylıklar sağlamıştır. Günümüzde gelişen teknolojinin el verdiği imkanlar dahilinde artık kırmadan dökmeden tesisat tamiri yapılması mümkün olmaktadır. Gelinen bu nokta, hemen hemen her yapıda bulunan su tesisatlarında yaşanan ve yaşanması muhtemel olan su kaçağı probleminin büyük bir problem olmasının önüne geçmektedir. Çünkü su kaçağı problemi, tesisat problemleri arasında maddi ve manevi zarar boyutu en yüksek olan tesisat arızalarından biridir. Bununla birlikte su kaçağı problemlerine acil müdahale edilmemesi halinde yaşanabilecek zararlar her geçen saniye daha da artabilmektedir.

 

                                                          Bize Ulaşın ! 05445051552

iTesisat firması, su kaçağı problemleri için kırmadan dökmeden tesisat tamiri yapabilmektedir. Tamamen profesyonel, deneyimli ve su kaçağı tamiri konusunda yetkin olan iTesisat ekipleri, yaşanılan su kaçağı problemlerinde tam donanımlı bir firma olarak en modern çözüm yollarını sunmaktadır. Su kaçağı problemi ile karşı karşıya gelen insanlar, su kaçağının tamiri için herhangi bir tamirci yerine iTesisat firması ile görüşmeleri gerekir. Bu sayede hem zararın boyutu artmayacak hem de su kaçağı probleminizden birkaç saat içinde kurtulabileceksiniz.

Kırmadan Dökmeden Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Ev, iş yeri, okullar, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarının tümünde su tesisatları bulunmaktadır. Su tesisatlarının duvar içinde gömülü olması nedeniyle yapı sahipleri su tesisat borularının akıbetini göremezler. Bununla birlikte duvar içinde bulunan su boruları zaman içerisinde çürüme, çatlama, kırılma vs. gibi nedenlerden dolayı dışarıya su sızdırabilmektedir. Su kaçağının yaşanması sonucunda acilen müdahale edilmesi çok önemlidir. Bu noktada yapılacak olan ilk işlem ise su kaçağına neden olan arızalı tesisat noktasının tespit edilmesidir.

Kırmadan su kaçağı tespiti, günümüzdeki teknolojik imkanlar ile oldukça kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir. Bilindiği gibi geçmiş yıllardan teknik donanımı yetersiz olan su tesisatçıları su kaçağına neden olan arızalı bölgenin tamir edilmesi için öncelikle birçok yeri kırarak su kaçağı tespiti yapmaktaydı. Bu durum hem daha fazla maddi zarar hem de daha uzun süre problem anlamına gelmektedir. Ancak iTesisat firması bilgisayar destekli termal kamera ile su kaçağı tespiti için herhangi bir kırma ve dökme işlemine gerek duymaz.

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı tespiti

Kırmadan dökmeden Su kaçağı tespiti bulma Su kaçağının yaşandığı alana kurulan bu cihazların aparatları ile yer altından görüntü alındığı için arızalı olan nokta tam tamına tespit edilebilir. Bunun haricinde kırmadan su kaçağı tespiti için akustik ses dinleme özelliği olan cihazların kullanılması da uygun olabilmektedir. İtesisat ekiplerinin son teknolojik cihazlar yardımı ile kısa süre içerisinde su kaçağı tespiti yapması, su kaçağı tamirinin de çok kısa sürede yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Kırmadan tesisatı tamiri ise su kaçağının teknolojik cihazlar ile tespit edilmesinden sonra yapılacak işlemi kapsamaktadır. Nokta atışı su kaçağı tespiti yapıldığı için sadece arızalı noktanın üstündeki fayans kaldırılarak su kaçağı tamir işlemine geçilmektedir. iTesisat ekiplerinin gözlemleri sonucunda gerekli olan tamir işlemi gerçekleştirilecektir. Tamir işleminin bitmesinin ardından kaldırılan fayans tekrar yerine koyularak tamir işlemi son bulur. Böylece herhangi kırma ve dökme işlemi yapılmadan su kaçağı tamiri gerçekleşmiş olacaktır.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Patlak Su Borusu Bulma
Next reading
Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32