Kırmadan Su Tesisatı Tamiri

Kırmadan Su Tesisatı Tamiri

Kırmadan Su Tesisatı Tamiri Su kaçağı problemleri, su tesisatlarının olduğu her alanda ortay çıkabilecek tesisat problemlerinden biridir. Su kaçağının yaşanması halinde maddi ve manevi olarak zarar görmek kaçınılmaz olduğu için su kaçağının fark edilmesi ile birlikte acilen su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda yetkili olan bir firma ile görüşerek bu sorununuza çözüm arayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise, su kaçağı onarımı yapacak olan firmanın yetkin ve profesyonel olmasıdır. Aksi takdirde teknik ekipmanları yetersiz, profesyonel olmayan bir kişinin yapacağı müdahaleler zararın boyutunu daha da yukarı çekecektir.

iTesisat firması, yaşanılan su kaçağı problemlerinde yetkin ve profesyonel bir firma olarak müdahale etmektedir. Geçmiş yıllarda su kaçağı tamiri konusunda ev çağırdığınız bir tamircinin kırıp dökerek yapmış olduğu su kaçağı tespit ve tamir işlemini tarihe karışmasına ön ayak olan firmaların başında gelen iTesisat firması kullandığı son teknoloji cihazlar ile kırmadan su tesisatı tamiri yapabilme potansiyeline sahiptir. Deneyimle ve profesyonel ekiplerin kullanmış olduğu bilgisayarlı cihazlar sayesinde hiçbir yeri kırmadan su kaçağına müdahale edilmesi mümkün olmaktadır.

Kırmadan Su Tesisatı Tamiri

kırmadan Su Kaçağı bulan firma

Su kaçağı problemleri, su tesisatlarının olduğu tüm mekanlarda görülebilecek tesisat arızalarından biridir. Erken müdahale gerektiren bu tesisat arızası, su tesisat borularının belirli bir kısmının çatlaması, çürümesi ya da kırılması gibi sorunlar nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Suyun temas ettiği eşyaların kullanılamaz hale geldiği düşünülürse, su kaçağı probleminin yaşanması ile maddi zararların ortaya çıkması da kaçınılmaz olabilmektedir. Bunun yanı sıra erken müdahale edilmeyen su kaçağı problemlerinde zemin tarafından emilen su o zemini yumuşatacaktır. Yumuşayan zemin ilerleyen süreç ile birlikte çökme tehlikesi yaşatacağı için su kaçağının can kayıplarına bile neden olacağı kaçınılmazdır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

kameralı su kaçağı tespiti Bundan birkaç yıl öncesinde ekipman olarak yetersiz olan tamirciler, su kaçağı problemine müdahale etmek amacı ile çağrıldıkları zaman öncelikle su kaçağına neden olan arızalı noktayı tespit etmek zorundaydılar. Ancak bu durum oldukça eziyet gerektiren bir durumdu. Hem tamirci için hem de yapı kullanıcısı için son derece masraflı olan bu durum kaçınılmaz olmaktaydı. Ancak günümüzde yer altından görüntü alma özelliklerine sahip olan termal kameralar, su kaçağı tespiti için de kullanılmaya başlanmıştır. iTesisat firması da yenilikçi ve modern bir tesisat firması olarak kameralı su kaçağı tespiti yapara ve sonrasında modern imkanları değerlendirerek su kaçağı onarım hizmeti sunmaktadır.

Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan su tesisatı tamiri için öncelikle su kaçağı tespitinin nokta atışı olarak yapılması gereklidir. Su kaçağına neden olan arızalı tesisat noktasının kameralı su kaçağı tespit cihazları ya da akustik ses dinleme özelliği olan cihazlar ile tespit edilmesi sonucunda tamir işlemine geçilmektedir.

Deneyimli, profesyonel ve su kaçağı tamiri konusunda yetkin iTesisat ekipleri, su kaçağına neden olan arızalı bölgenin neden arıza gösterdiğini bulacaklardır. Buna istinaden arızalı noktanın tamiri için o noktada bulunan fayansın kaldırılması yeterli olacaktır. Daha sonra ekipler, su kaçağı onarım işlemi içi gerekli olan işlemleri göz önünde bulundurarak kısa sürede tamir işlemini gerçekleştireceklerdir. Böyle kırmadan su kaçağı tamiri olacağı için yaşantınıza birkaç saatlik mola sonrasında kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Kadıköy Su Kaçağı Bulma
Next reading
Tesisattaki Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32