Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı açma, eskiye oranla günümüz teknolojileri sayesinde son derece kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan tuvalet tıkanıkları, acil çözülmesi gereken bir sorun olduğundan dolayı tuvalet tıkanıklığı açma konusunda destek alacağınız tamircinin herhangi sıradan ve ekipman olarak yetersiz biri değil, kurumsal olarak hizmet veren ve ekipman olarak yeterli olan biri olmalıdır. Yapılarda yaşanan tüm tesisat arızalarına anında çözüm bulan iTesisat firması, tuvalet tıkanıklığı ile ilgili ortaya çıkabilecek arızalarında da profesyonel ekipleri ve son teknoloji cihazları ile üst seviyede hizmet sunmaktadır. iTesisat firmasının tüm İstanbul geneline yayılmış servis ağıyla tuvalet tıkanıklığı ile ilgili sorunlarınıza bir telefon kadar yakındır. Başarılı çözüm teknikleri ile yıllardan beri sektörün en çok tercih edilen firması haline gelen iTesisat firmasının hizmetlerinden yararlanarak günlük konfor ve kalitenizi sürekli kılabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanması Sebepleri

Tuvalet neden tıkanır? Diye merak edenler için tuvaletin pek çok neden bağlı olarak tıkandığını söyleyebiliriz. Bu nedenleri alt alta sıralayacak olursak;

  • Tuvalet tıkanıklığının kullanıcı kaynaklı olmadan tıkanmasının ilk nedeni tuvalet giderleri için kullanılan kalitesiz borulardır. Bu kalitesiz borular ilk zamanlarda olmasa da özellikle uzun süreli kullanımda birtakım sorunlara yol açarak tuvalet giderinin tıkanmasına neden olmaktadır.
  • Yanlış tesisat bağlantısı da tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır. Özellikle deneyimsiz, plan ve programı yetersiz olan sıradan bir tesisatçının döşemiş olduğu tuvalet gider boruları yeterli eğime ve çekime sahip olmayabilir. Bu nedenle zaman içerisinde tuvalet içerisinde biriken atıklar bir anda tuvaletin tıkanmasına neden olabilmektedir.
  • Tuvaleti kullanan insanların sorumsuzca davranması da tuvaletin tıkanmasına neden olabilmektedir. Kişisel temizlik için kullanılan peçetelerin ve diğer katı atık maddelerin tuvalet giderlerine atılması sonucunda tuvalet giderleri tıkanabilir. Suda çözülmesi zor olan ve engel koyma özelliği olan bu maddeler, ilk aşamada olmasa da zaman içerisinde tıkanmaya neden olmaktadır.
  • Özellikle kış aylarının çok soğuk geçtiği bölgelerde de tuvalet tıkanıklığı meydana gelebilir. Donma sonucu ortaya çıkan bu tıkanıklar çok nadir görülmektedir.

Klozet Tıkanıklığı Açma Nasıl Yapılır?

Klozet tıkanıklığı için iTesisat firması son teknolojik aletler ile modern çözümler geliştirmiştir. Kullanmış olduğu robotik cihazlar sayesinde herhangi bir kırma ve dökme işlemi gerçekleştirmeden yapılan bu işlemler sayesinde tuvalet tıkanıklığının nedeni belirlenir ve bu şartlar doğrultusunda gerekli olan işlemler yapılmaktadır.

iTesisat firması teknolojinin yakın bir takipçi olarak tüm tesisat arızalarında olduğu gibi klozet tıkanıklığı açma için de son teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Bilgisayar destekli cihazlar sayesinde eskiye oranla çok daha az iş ve masraf yükü oluşturan sistemler sayesinde kısa süre içerisinde tuvalet tıkanıklığından kurtulabilirsiniz.

Tuvalet tıkanması ile birlikte çok ciddi sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Özellikle giderlerden kanalizasyona ulaşmayan atıklar, ortam içerisine doğru bakteri ve virüs salabilmektedir. Bu durum sonucunda da hayati sağlık sorunları ortaya çıkabilir. iTesisat firması bu noktada gerçekleştirmiş olduğu işlemlerde özel kimyasalla kullanarak tesisat borularının tertemiz olmasını sağlamaktadır. Bu sayede sizlerin ve ailenizin sağlığını tehdit edecek unsurlar da ortadan kaldırılmış olur ve konforlu ortamınıza tekrarda kavuşursunuz

 

Blog

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Su Kaçağı Bulma İstanbul
Next reading
Tesisat Kaçak Tespiti
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32