kombi petek temizleme

petek temizleme servisi

Kombi Petek Temizleme

Kombi Petek Temizleme Servis Kış ayları yaklaşmasıyla birlikte birden bastıran soğuklara karşı evlerinizde veya ofislerde sıcacık ortamdan yararlanmanız için petek kontrollerini yaptırmanız gerekiyor. Petekler 2 yıldan sonra ciddi anlamda tıkanmalar oluşturur ve kireçlenerek ısınmama sorunları yaratır. Kombiler ne kadar kaliteli olursa olsun, petekler bozulduğu an ısı vermez. İnsanlar genel olarak kombi bakımlarını yaptırmaktadır. Ancak kombilere bakım yaptırdığınız zaman petekleri de profesyonel ustalara kontrol ettirmeniz gerekiyor. Bunun için petek temizleme ücretsiz servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

radyatör temizleme 

Peteklerin 2 yılda bir kez kontrol ettirilmesi ve bakımlarının yapılması tavsiye edilir. Çünkü peteklerin içerisinde bulunan su bir süre sonra tıkanır ve hatta çamurlaşmalara kadar yol açar. Bu da peteklerinizin ciddi anlamda ısı vermemesine ve sürekli arızalanmasına neden olur. Kombiyi yüksek ısıya getirdiğiniz halde peteklerin alt kısmı soğuksa bu şekilde arızalandığını anlayabilirsiniz. Ayrıca, petekler tıkandığı zaman ciddi anlamda yüksek faturalara neden olur. Buda birçok insanda sinir bozucu bir hal alır. Hem yüksek faturalar hem de ısı vermeme sorunları için peteklerinizi temizletmeniz faydalı olacaktır.

radyatör temizleme Neden Tıkanır?

Petekler iç kısımlarda pas üretmektedir. Buda bir süre sonra iç kısımları komple tıkar. Kireçlenmeler, taş parçaları, kirli su ve çamurlaşma sonucunda tıkanma meydana gelir. Bunun üstesinden gelebilmek için ise, petekler temizlenir. Birçok insan petek temizliği hakkında çok fazla bilgisi yoktur. Ancak petek temizleme hizmetleri son derecede kaliteli ve profesyonel olarak sağlanıyor. Kimyasal ve makine kullanılması sayesinde evlerinizin iç kısımları da kirlenmez. Kireçlenmelere bağlı olarak 1-2 saat civarında bir zamanı kapsamaktadır. Yüksek faturalar, ısı vermeme sorunları ve kombi arıza veriyorsa mutlaka petek temizliği hizmetine başvurmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

http://kombibakimiservisi.com/

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Tıkanıklık Açma Ücretsiz Servis
Next reading
Büyükçekmece Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32