petek temizleme fiyatları 2019

petek-temizleme

petek temizleme fiyatları 2019

petek temizleme fiyatları 2019 İnsan damarları her nasıl insan sağlığı ve işlevselliği için en önemli unsurlardan biri ise, tesisatlar da yapılar için aynı önemi taşımaktadır. Yapıların işlevselliğini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için tesisatların yerli yerinde düzenlenmiş olması ve herhangi bir arıza ile karşılaşmaması gerekmektedir. Aynı şekilde arızalanan tesisatlarda ise tesisat arızalarınız, kaliteli ve yetkin bir hizmet sunan tesisat firmalar tarafından onarılmalıdır. Tesisat arızalarınızın, sık sık yaşanmaması adına ise her zaman için tercih edeceğiniz bir tesisat firmasının varlığı da sizleri oldukça rahatlatacaktır.

 

petek temizleme

iTesisat petek temizleme ekipleri olarak, yaşanacak tüm tesisat arızalarında daimi olarak müşteri memnuniyetini ön plana alıp kaliteli ve garantili hizmetler ile tesisatlarınızı kısa sürede onarmaktayız. Hızlı servisimiz sayesinde Çekmeköy tesisat arızlarında can sıkıntısı yaşamdan tesisatlarınız eskisinden daha sağlam bir şekilde düzenlenmektedir.

petek temizliği fiyatları 2019

petek temizliği fiyatları 2019 En can sıkıcı tesisat arızalarından biri de su kaçağı arızalarıdır. Duvar içinden geçen tesisatlar gözle görülmediğinden aniden sızıntılar başlayabilir ve bu maddi ve manevi zarara yol açabilir. Acil müdahale gerektiren bir tesisat arızalarından olan su kaçağını, iTesisat firması olarak kullanmış olduğumuz termal kameralar ile kırıp dökme işlemi yapmadan tespit edebilmekteyiz. Tespit edilen su kaçağı arızası ise deneyimli ve becerikli ekiplerimiz tarafından kısa süre içinde onarılmaktadır.

Petek Temizleme

Isıtma sistemleri arasından en yaygın olarak kullanılan kaloriferli ısıtma sistemleridir. Kaloriferli ısınma sistemlerinin tesisat olarak son parçası ise, ortama ısıveren peteklerdir. Ortam ısısını sıcak su alışverişi ile sağlayan petekler, zaman içerisinde bu sıcak suyun petek içerisinde kireçlenmeye yol açması sonucunda ortam ısısı yeterli düzeye ulaşamayacaktır. iTesisat petek temizleme hizmeti ile petek kireçleri temizlenerek, konforlu bir ortama kavuşmanız sağlanmaktadır.

Tıkanıklık Açma

Yapılarda zaman zaman meydana gelen ve dayanılmaz kokulara sebebiyet veren arızalardan biri de gider tıkanıklıklarıdır. Kokusu ve neden olduğu rahatsız edici görüntüsü ile acil müdahale gerektiren gider tıkanıkları, iTesisat firmamızın sunmuş olduğu tıkanıklık açma hizmeti ile açılmaktadır. Özel kimyasallar ya da robot makineler yardımı ile açılan tıkanıklıklar sonrası yapılarınız tekrardan işlevsellik kazanacaktır.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
tesisatçı
Next reading
tamtesisat
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32