Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Su Kaçağı Tespiti Firmamız sektörde uzun yıllardır hizmet veren kurumsal bir firmadır. Sektörde yenilikçi ve teknolojik anlamda sürekli kendini yenileyen kalite politikası ile hizmet veren bir anlayışa sahibiz. Farklı servis araçları ile uzak yakın ayırt etmeden Sancaktepe ilçesine su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Teknolojik Cihazlar Kullanılarak Su Kaçağı Tespiti

Duvarlarınızdaki nemlenme, kombinizde oluşan sürekli basınç değişimleri, su sayacında su kullanımı olmadığı halde bir dönme mevcut ise bulunduğunuz ortamda su sızıntısı var demektir. Firmamız teknolojik ürünler ve yeniliklerden istifade ederek akustik dinleme araçları ile evinizde işyerinizde bulunan su kaçaklarını kırım yapmadan tespit etmektedir. Akustik görüntülü dinleme cihazları ile termal kameralar kullanarak ortamda bulunan tüm borular kontrol edilmektedir. Tesisatta hasarlı alana hızla ulaşarak ortama uygun ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Evinizdeki ve işyerinizdeki usta hatalarından kaynaklanan sorunları hızla giderir, sorunlar daha maliyetli hale ulaşmadan onarım gerçekleştiririz. Geç tespit edilen kaçaklar ve sızıntılar su baskınlarına, parke ve duvarlarda hasara sebep olabilirken; artan maliyetli onarımları da beraberinde getirebilmektedir. Sancaktepe su kaçağı tespit imkânı sunarak siz müşterilerimize aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Kırım Yapmadan Kaçak Su Hatlarına Ulaşmak Mümkün!

Herhangi bir tadilat yapmaksızın ortamdaki su kaçaklarını tespit etmek günümüz teknolojik cihazları ile artık mümkün hale gelmiştir. Akustik dinleme cihazları ile 1-2 saat süren tespit çalışmaları sonucunda hasarlı boruya ulaşılabilmektedir. Eski zamanların aksine komple duvar kırımı yapmaksızın, patlamış su borularına ulaşılarak sadece ilgili alanda onarım gerçekleştirilmektedir. Kırılan alan tek fayans kadar bir bölümden oluşmaktadır. Kırımı yapılan alan ise geçmişteki görüntüsüne ulaştırılarak su kaçağı tespiti işlemi sonlandırılmaktadır. Bir telefon ile aracılığı ile bize ulaşın! Su kaçağı sorunlarınıza imkanı ile etkin çözümler sunarız.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Fatih Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis
Next reading
Silivri Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32