şişli su tesisatçısı

esenyurt su tesisatçısı

şişli su tesisatçısı

şişli su tesisatçısı Yapılar ile ilgili dikkat edilmesi gereken unsurlar altyapıların işlevselliğidir. Altyapı işlevselliği ise tesisatlar üzerinden sağlanmaktadır. Su, elektrik, lavabo ve ısınma tesisatları başlıca yapı unsurlarıdır. Bu tesisatlardan her hangi birinin işlevselliğini kaybetmesi ise, yapının tüm kullanışlılığını etkileyebilir. Etkilemesinin yanı sıra, maddi veya manevi zararların görüldüğü arızalar ise oldukça ciddi problem oluşturmaktadır. Bu gibi durumlarda ise, yetkin, becerikli ve bilgi sahibi firmaların sunmuş olduğu tesisat arızası tespiti ve tamiri değerlendirilmelidir.

iTesisat Şişli su kacagi tespiti ekipleri olarak, yetkin, becerikli be bilgi sahibi bir firma imajı ile % 100 garantili hizmetler vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, tüm tesisat işlemlerinizi ve düzenlemelerinizi kısa sürede gerçekleştirme becerisine sahiptir. Yapılarınızın iskelet halinde iken düzenlenecek tesisatlar dâhil olmak üzere, eski yapılardaki tesisat aarızalarınız da çözüm üretmekteyiz.

şişli su tesisatçısı

Şişli Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Yeni veya eski yapı fark etmeksizin duvar içinde olan su tesisatları, zaman ile birtakım problemler sonucunda arıza göstererek sızdırmaya sebep olmaktadır. Su kaçağı meydana gelen yapılarda su kaçağının geç fark edilmesi duvarda çökmeye sebep olabileceğinden müdahale edilmesi acil olan arızalardandır. iTesisat firması ekipleri su kaçağını termal kameralar desteği ile duvar içinde kırıp dökme yapmadan tespit etmektedir. Sonrasında ise uzman ekipler tarafından su kaçağı arızası giderilerek, tekrardan yapıların işlevsellik kazanması sağlanmaktadır.

Şişli Petek Temizleme        

Yapıların ısınma sistemleri açısından kullanmış olduğu en yaygın ısıtma sitemleri kaloriferli ısıtma sistemleridir. Ancak petekler içindeki sıcak suyun devinim yapması ile gerçekleştirilen ortam ısınması, peteklerin kireçlenmesi ile ısınma problemleri ortay çıkmaktadır. iTesisat Şişli petek temizleme hizmeti ile, petek içerisindeki kireçler temizlenerek sizlere eskisinden daha iyi bir ortam konforu sağlanılmaktadır.

Şişli Tıkanıklık Açma

Yapılarda yaşanabilecek tesisat arızaları arasında gider tıkanıklıkları da yer almaktadır. Çoğunlukla dışsal faktörler ile yaşanan tıkanıklıklar, yanlış tesisat düzenlemesi sonucunda da meydana gelme ihtimali vardır. Pis koku ve rahatsız edici görüntüye sebep olan gider tıkanıkları, iTesisat tıkanıklık açma hizmeti ile anında giderilmektedir. Tıkanıklar için özel kimyasalların yanı sıra kırıp dökme işlemi yapmadan kullanılan robot makinelerle hizmet vermekteyiz. https://itesisat.com/sisli-su-tesisatcisi

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Beylikdüzü su tesisatçısı
Next reading
Güngören su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32