Su sızıntısı tespiti bulma

Su sızıntısı tespiti bulma

Su sızıntısı tespiti bulma  İnsan yaşam koşullarını sağlandığı tüm binalarda bir takım tesisatlar yer almaktadır. Bu tesisatlar arasında en önemlisi ise su tesisatları’dır. Su tesisatlarının hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz suyu, evlere, ofislere, alışveriş merkezlerine, hastanelere, oteller ve daha birçok mekana taşımaktadır. Normal bir insanın fark edemeyecekleri bu tesisatlar, duvar ve zemine gömülü oldukları için herhangi bir su kaçağı nın fark edilmesi de mümkün olmayabilir.  Bu durum sonucunda da hem maddi hem de manevi birçok zarar ile karşı karşıya kalınması mümkün olmaktadır. Sizde su kaçağı tespiti yapan firma 

Su Kaçağının Yaşatabileceği Problemler

Su kaçağının yaşanması ile birlikte küçük çaplı zararlar olabileceği gibi hiç istenmedik seviyede problemlerin de ortaya çıkması beklenebilir. Su kaçağının fark edilmeyecek seviyede olması, suyun duvar veya zemin tarafından emilmesine neden olur. Bu emilme sonucunda da suyu çeken zemin yumuşayabilir ve çökme ihtimali ortaya çıkar. Hal böyle olunca ufak bir su kaçağı, geri dönüşü olmayan manevi zararları da beraberinde getirir. Ayrıca su kaçakları manevi anlamda ortamın insan yaşam koşullarına uygun olmaması da su kaçağının bir an önce tamir edilmesi için önemlidir.

Su kaçağının maddi boyutuna baktığımız zaman su kaçaklarının olması, her ay neredeyse aynı miktarda gelen su faturalarında anormal bir seviyede fiyat artışına neden olacaktır. Bunun haricinde su kaçağının şiddetinin biraz daha yüksek olması ile birlikte ortamda bulunan eşyaların zarar görmesi ile de çok ciddi maddi kayıplar yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır.

Su Kaçağı Tespitinde Bir İlk

Su kaçağı tespiti, su kaçağının yaşanmasından sonra daha sağlıklı bir şekilde tamir edilmesi için oldukça önemlidir. Neredeyse bütün su tesisat firmaları su kaçağı hizmetinde belirli bir fiyat koymuşken, iTesisat firması olarak su kaçağı problemleri ile karşı karşıya kalmış olan müşterilerimize ücretsiz su kaçağı hizmeti sunmaktayız.

Deneyimli, bilgili ve aynı zamanda yetkin ekiplerimizin ücretsiz su kaçağı tespiti için kullandıkları son teknoloji cihazlar sayesinde hiçbir kırma ve dökme işlemi yapılmadan su kaçağına neden olan noktayı anında tespit edebilmektedir. Akustik ses dinleme ve yer altından görüntü alma cihazları ile nokta atışı su kaçağı tespitinin ardından tamir için yapı kullanıcısına geri bildirim yapılır. Sonrasında yapı sahibinin onayı ile birlikte tamir işlemi başlatılır. Su kaçağının seviyesi ne olursa olsun deneyimli ve bilgili iTesisat ekiplerimiz, kısa sürede su kaçağı problemini gidererek siz değerli müşterilerimize tertemiz ve konforlu bir ortam sunmaktadır.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Su Kaçağı Tespit ve Tamir Fiyatları
Next reading
Hasarsız Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32