Sultangazi su tesisatçısı

Sultangazi su tesisatçısı

Sultangazi su tesisatçısı Son dönemlerde yapılar fizyolojik olarak daha da sağlam bir hal almış olsa da altyapısal olarak tesisat arızaları sık sık yaşanan durumlardır. Tüm yapıların altyapıları olan su tesisatları, elektrik tesisatları, lavabo tesisatları, ısınma sistemleri gibi birçok unsur tesisatlar üzerinden yapı içerisinden dolaşmaktadır. Bu tür kullanımları günlük olarak yapılan altyapı unsurlarının arıza göstermesi halinde yapının işlevselliğinde büyük sıkıntılar yaşanabilir. Bu durum da ise acil müdahaleyi kaliteli ve garantili bir şekilde yapabilecek firma arayışlarınız kaçınılmaz olacaktır.

iTesisat Sultangazi petek temizleme ekipleri olarak, yaptığımız tüm arıza tespit ve onarım işlemlerinde müşteri memnuniyetini ön plana almış bir firmayız. % 100 garantili olarak vermiş olduğumuz hizmetler ile bir daha tesisat arızası yaşamayacaksınız. Ayrıca belirli aralıklar ile de tesisat bakım işlerini üstlenebiliriz.

sultangazi su tesisatçısıSultangazi Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Özellikle sık sık rastlayabileceğimiz tesisat arızalarının başında su kaçağı gelmektedir. Tesisat düzenlemesi olarak, duvar içinde gizlenmiş borular ile su girişi sağlandığından zaman zaman bu borular çürümekte ve sızıntılara yol açmaktadır. Günlük bir ihtiyaç unsuru olan su, tesisatların arızalanması halinde maddi ve manevi kayba dönüşebilmektedir. iTesisat Sultangazi su kaçağı tamir ekipleri olarak yetkin ve beceri sahibi kadromuz ve termal kamera sistemleri ile su kaçağını nokta atışı tespit yapıp ardından onarımını kısa süre içerinde gerçekleştirmekteyiz.

Sultangazi Petek Temizleme

Yapılarda görülen kaloriferli ısınma sistemleri, etkin bir ısıtma sistemi olsa da petek içindeki sular zaman ile peteklerin kireçlenmesine yola açacaktır. Bunun sonucunda ise, ortamın ısınmasında birtakım problemlerin olması kaçınılmazdır. Konfor anlamda da kısa sürede temizliği gerekli olan petek kireçleri, iTesisat firmamızın sunmuş olduğu petek temizleme hizmeti ile kısa sürede temizlenir ve konforlu sıcak ortamınıza tekrar kavuşmanıza olanak sağlanır.

Sultangazi Tıkanıklık Açma

Yanlış tesisat bağlantılarından da kaynaklanan gider tıkanıkları çoğunlukla atıkların giderleri tıkamasından kaynaklanır. Görüntü ve koku anlamında oldukça rahatsız edici bir arıza olan gider tıkanıkları acil müdahale gerektiren sorunlardandır. iTesisat olarak, gider tıkanıklarınız için tıkanıklık açma hizmeti ile karşınızdayız. Özel kimyasallar veya robot makineler ile giderleriniz açılır. Yanlış tesisat bağlantısı var ise tekrar düzenlenir.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Gaziosmanpaşa Su tesisatçısı
Next reading
Sarıyer su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32