tamtesisat

tamtesisat

Tam Tesisat

Tam tesisat Yapılarda oldukça fazla önem arz eden ve alan kaplayan tesisatlar göz ününde fazla bulunmadığından önemleri herhangi bir arıza sırasında ortaya çıkmaktadır. Tesisat denilen şeyin, evlerin veya işyerlerinin kullanıma uygun olarak sağlanması adına yapılan düzenlemeler olduğunu belirtelim. Üstelik evlerimizde ihtiyaçlardan kaynaklanan birçok işlevsel yapı özellikleri de tesisatlar üzerinden sağlanılmaktadır. Örneğin; su tesisatları, elektrik tesisatları, gider tesisatları ve ısınma sistemleri bir tesisat düzenlemesi yapılarda ortaya çıkmaktadır. Bu tesisatlarda yaşanacak her hangi kusur ise, yapının işlevselliğine tamamen zarar verecektir.

iTesisat Tam tesisat ekipleri olarak, tesisat ile ilgili tüm sıkıntılarda müşterilerimize garantili hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Binanın faaliyete geçmesinden hemen önce yapılacak tesisat işlemlerinizde yetkin bir firma olarak görev almak almaktayız.

senin gibiTam Tesisat Su Kaçağı Tespiti 

Yapıların en önemli işlevsel unsurlarından olan su tesisatları arızaları oldukça can sıkıcı sonuçlara neden olabilmektedir. duvar içine döşenmiş borular ile sağlanan su dağıtımı, zaman içerisinde bu boruların çürümesi ile birlikte sızıntılara neden olmaktadır. Oldukça ciddi bir arıza olarak değerlendirilen su kaçağı arızaları becerikli ve yetkin firmalar tarafından giderilmelidir. iTesisat firmamızda yaşanan su kaçağı arızalarının neden olduğu bölgeyi termal kameralar ile tespit etmektedir. Tespit edilen arızalar, kırıp dökmeye gerek kalmadan dakikalar içinde tamir edilir.

Tam Tesisat Petek Temizleme

En yaygın ısıtma sistemlerinden olan ve her yapıya uygun olarak tesisat düzenlemeleri yapılan kaloriferli ısıtma sistemlerinin en önemli parçası peteklerdir. Petekler borular içindeki sıcak suyun ortama ısı vermesine olanak tanıyan mekanizmalaradır. Bu mekanizma zaman içerisinde su içindeki kireçten dolayı işlevsel özelliğini yitirecek ve sağlıklı bir ısınma gerçekleştiremeyecektir. TamTesisat petek temizleme hizmetinden yararlanan yapı sahipleri, peteklerinin bakımlarını kısa sürede yaptırabilir ve eski konforlu ortamlarına kavuşabilirler.

tamtesisat Tıkanıklık Açma

Çok sık karşılaşılan arıza çeşitlerinden bir tanesi de gider tıkanıklıklarıdır. Belirli sebeplere bağlı olarak tıkanan giderler, hem ortama kötü koku yayar hem de günlük ihtiyaçların karşılanması adına işlevselliğini yitirir hale gelebilir. tamtesisat firmamızın  https://itesisat.com/tamtesisat ‎ hizmeti ile giderleriniz özel kimyasallar veya robot makineler ile kısa sürede açılmaktadır

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
petek temizleme fiyatları 2019
Next reading
eyüp su tesisatçısı
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32