Termal Kameralı Su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespiti

Termal Kameralı Su kaçağı tespiti

Termal Kameralı Su kaçağı tespiti  Evinizin herhangi bir yerinde su kaçağı tespiti olduğunu anladığınızda sorunun daha da çok büyümesine izin vermeden çözülmesi gerekir. Aksi taktirde su sızıntısı çok hızlı bir şekilde evinizin diğer alanlarında yayılacaktır. Ancak bu işlem için eski sistem çalışan tesisatçılar evinizin kırılıp dökülmesine izin vermeyin. Bu konuda eğitim almış uzman ekibimiz ve yurt dışından ithal olarak gelen kırmadan su kaçağı tespiti eden elektromanyetik cihazlarımız ile sorunun büyüklüğüne göre değişebildiği gibi yarım saat gibi bir süre içinde kaçak tespit edilerek onarım yapılıyor. Bu nedenle böyle bir durum ile karşılaştığınızda firmamızı arayarak evinizin ya da iş yerinizin su kaçağı tespiti ve onarımı kısa sürede ve zararsız sonuçlandırabiliriz. Su sızıntıları çoğu zaman kendini kısa sürede belli etse de eğer bu durumun yaşandığı ortamda kimse yok ise sonuç felaket olabilir. Fark edilmeyen ya da haberdar olunmayan sızıntılar ortamda bulunan kıymetli ya da kıymetsiz tüm eşyaların zarar görmesine neden olacaktır.

kameralı su kaçağı tespitiKırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan tıkanıklık açma Günlük hayatımızda kullandığımız mutfak, banyo lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı hemen hemen herkesin başına gelebilen bir durumdur. Tıkanıklık açma servisi olan itesisat ekibi sizlere çözümler sunmaktadır. Bilinçsizce kimyasal metotlarla mutfak ve banyo lavaboları belki pratik yöntemlerle geçici olarak çözümlenebilir, ancak tuvalet giderini uzman olmayan bir kişinin kimyasallarla açmaya çalışması boşa zaman harcamaktan başka bir işe yaramaz. Bu tarz işlemler tuvaletin geçici olarak biraz rahatlamasını sağlayabilir ama kesin çözüm değildir. Gider borularına zarar vereceğinden, borular daha çabuk yıpranır, su tesisat kaçağına ve su sızıntısına neden olabilir. İşi uzmanına bırakmak her zaman daha akılcı bir çözümdür.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl açılır ?

Klozet tıkanıklığı açma Düzgün döşenmeyen gider borularının veya tesisat döşeme esnasında gereksiz dirsek kullanımı zamanla tıkanıklığa neden olur. Bu tür tıkanıklığın giderilmesi için firmamız, konusunda uzman teknik elemanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunuyoruz. Kanal içi görüntüleme cihazlarımız ile giderde ki tıkanıklığın yeri ve sebebi öncelikle tespit edilir ve en kısa sürede uzman ekip tarafından sorun çözülür.

Bulaşık süngeri, ufak tefek eşyalar, suda erimeyen kağıtlar tuvalet giderindeki dirsek borulara tıkanır ve suyu emerek şişer ya da inşaat esnasında tuvalete dökülen çimento, kireç gibi inşaat malzemeleri giderin dönüş noktasında tıkanır ve zamanla betonlaşır. Uzman olmayan tesisatçıları çağırdığınızda ise fayanslarınızı duvarınızı kırarak alt tesisata ulaşmaya çalışır. Oysa firmamız ekipmanlarımız olan kameralı tıkanıklık açma ve robot ile tıkanıklık açma makinalarımız ile bizi aradığınız gibi adresinize yönlendirdiğimiz uzman ekibimiz tıkanıklık açma personelimiz fayans veya duvarlarınıza zarar vermeden en kısa sürede çözüme kavuşturur.

Profesyonel Su kaçağı tespiti yapan itesisat ekibi
Profesyonel Su kaçağı tespiti yapan itesisat ekibi

Kalorifer Petekleri Nasıl Temizlenir?

Petek temizleme gereksinimi genel yüksek miktarda doğalgaz faturalarından kurtulmak ve ortamı en iyi şekilde ısıtmak için yaptırılır. Peteklerin içinde zamanla kir, yabancı maddeler, çamur birikimleri sonucu tıkanma meydana gelir ve ısı geçişlerinde problemler başlar. Piyasada bu konu ile ilgili birçok çalışan vardır. Ancak amatörce çalışan bu firmalar petekleri tek tek sökerek evi ya da iş yerinizi harabeye çeviriyor diyebiliriz. Ancak peteklerin bakım ve temizliğini yaptırmak için firmamıza müracaat ettiğinizde yeni kullanılan yöntemlerle petekleriniz sökülmeden olduğu yerde kullanılan solüsyonlarla tahmin edemeyeceğiniz kadar pratik ve temiz bir şekilde halledebiliyoruz. Sadece pratik değil tam çözümlü bir destek sunmuş oluyoruz.

kameralı su sızıntı tespiti

kameralı su sızıntı tespiti Tıkanan petekler ya da sızan su çoğu zaman kâbus boyutunda sonuçlar doğurabilir. Amatör çabalar ile durumun daha kötüye gitmesi kaçınılmazdır. En kötü tarafı ise su kaçağının tam olarak nereden geldiğinin bilinmemesidir. Böyle bir durumda uzman bir ekipten yardım alarak kısa sürede sonuç almak en doğrusu olacaktır. Aksi halde yapılacak herhangi bir yanlış müdahale hem maddi hem de manevi açıdan ciddi zararlar doğurabilir. Söz konusu itesisat ise kesinlikle işin ehli ve güvenilir bir yerden hizmet almak son derece önemlidir.

kameralı cihazla su kaçağı bulma

Havaların soğumaya başladığı şu günlerde de çoğu kişi için ısınma ihtiyacı bir sorun olabilir. Kabarık gelen faturaların yanında ısınmayan ev ya da işyerleri hayli sinir bozucu olabiliyor. Uzun yıllar içinde peteklerden akan ve ısınmaya yarayan sıcak su kireçlenerek borularda tıkanmalara yol açabilir. Böyle bir durumda sıcak su döngüsünü tamamlamayacağı için ısınma ihtiyacı da giderilemez. Bu durumun ortadan kalkması için petek temizleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Uzman kadrosu ve güvenilir iş ahlakı sayesinde yıllarca müşteri memnuniyeti adına çalışan firmadan destek alarak kolaylıkla peteklerin temizliği sağlanabilir ve eskisi gibi kullanılmaya devam edilebilir. Üstelik uzman kadro çok kısa süre içerisinde temizlik işlemini gerçekleştirecek garantili olarak hizmet tesliminde bulunacaktır.

kırmadan su kaçağı tespiti

Böyle bir felaket ile karşı karşıya kalmamak için sızıntı geçse dahi tespiti konusunda firmadan yardım alınmalı ve önlemi sağlanmalıdır. Su sızıntıları her ne kadar önüne geçildiği düşünülse de oldukça tehlikeli ve sinsidir. Tamamen önlem alınmamış bu kaçaklar yaşandığı kat kadar diğer katlardaki ev ya da işyerlerine de zarar verecektir. Yine alanında deneyimli ustalar tarafından dakikalar içerisinde su kaçağı tespiti yaptırmak oldukça basit ve güvenilir.

kameralı klozet açma

Gerek su sızıntıları gerekse kalorifer borularının temizliği gibi konularda kesinlikle kişisel müdahalede bulunulmamalı ve ekip gelinceye kadar beklenmelidir. Özellikle su sızıntılarında önlem olarak elektrik akımı tamamen kapatılmalı ve elektronik eşyalar yüksek bir yere kaldırılmalıdır. Firma arandığında durum en ince detayına kadar izah edilmeli ve iyi bir sonuç için ekibin söylediklerine harfiyen uyulmalıdır.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Su Tesisat Tamiri
Next reading
Tuvalet Tıkanıklığı açma
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32