Tıkanıklık Açma Servisi

tıkanıklık açma servisi

kırmadan boru açma

kırmadan boru açma Tıkanıklık Açma Servisi Günlük hayatımızda kullandığımız mutfak, banyo lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı hemen hemen herkesin başına gelebilen bir durumdur. Bilinçsizce kimyasal metotlarla mutfak ve banyo lavaboları tıkanıklığı belki pratik yöntemlerle geçici olarak çözümlenebilir, ancak tuvalet giderini uzman olmayan bir kişinin kimyasallarla açmaya çalışması boşa zaman harcamaktan başka bir işe yaramaz. Bu tarz işlemler tuvaletin geçici olarak biraz rahatlamasını sağlayabilir ama kesin çözüm değildir. Gider borularına zarar vereceğinden, borular daha çabuk yıpranır, su itesisat tıkanıklık açma ve su sızıntısına neden olabilir. İşi uzmanına bırakmak her zaman daha akılcı bir çözümdür.

Tıkanıklık Açma Servisi Nedir ve Klozet Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Düzgün döşenmeyen gider borularının veya itesisat döşeme esnasında gereksiz dirsek kullanımı zamanla tıkanıklığa neden olur. Bu tür tıkanıklığın giderilmesi için firmamız, konusunda uzman teknik elemanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunuyoruz. Kanal içi görüntüleme cihazlarımız ile giderde ki tıkanıklığın yeri ve sebebi öncelikle tespit edilir ve en kısa sürede uzman ekip tarafından sorun çözülür.

Bulaşık süngeri, ufak tefek eşyalar, suda erimeyen kağıtlar tuvalet giderindeki dirsek borulara tıkanır ve suyu emerek şişer ya da inşaat esnasında tuvalete dökülen çimento, kireç gibi inşaat malzemeleri giderin dönüş noktasında tıkanır ve zamanla betonlaşır. Uzman olmayan tesisatçıları çağırdığınızda ise fayanslarınızı duvarınızı kırarak alt tesisata ulaşmaya çalışır. Oysa firmamız ekipmanlarımız olan kameralı tıkanıklık açma ve robot ile tıkanıklık açma makinalarımız ile bizi aradığınız gibi adresinize yönlendirdiğimiz uzman ekibimiz tıkanıklık açma personelimiz fayans veya duvarlarınıza zarar vermeden en kısa sürede çözüme kavuşturur.

Su Kaçağı Tespiti

Evinizin herhangi bir yerinde su kaçağı olduğunu anladığınızda sorunun daha da çok büyümesine izin vermeden çözülmesi gerekir. Aksi taktirde su sızıntısı çok hızlı bir şekilde evinizin diğer alanlarında yayılacaktır. Ancak bu işlem için eski sistem çalışan tesisatçılar evinizin kırılıp dökülmesine izin vermeyin. Bu konuda eğitim almış uzman ekibimiz ve yurt dışından ithal olarak gelen kırmadan su kaçağı tespit eden elektromanyetik cihazlarımız ile sorunun büyüklüğüne göre değişebildiği gibi yarım saat gibi bir süre içinde kaçak tespit edilerek onarım yapılıyor. Bu nedenle böyle bir durum ile karşılaştığınızda firmamızı arayarak evinizin ya da iş yerinizin su kaçağı tespiti ve onarımı kısa sürede ve zararsız sonuçlandırabiliriz.

boru açma

Petek temizleme gereksinimi genel yüksek miktarda doğalgaz faturalarından kurtulmak ve ortamı en iyi şekilde ısıtmak için yaptırılır. Peteklerin içinde zamanla kir, yabancı maddeler, çamur birikimleri sonucu tıkanma meydana gelir ve ısı geçişlerinde problemler başlar. Piyasada bu konu ile ilgili birçok çalışan vardır. Ancak amatörce çalışan bu firmalar petekleri tek tek sökerek evi ya da iş yerinizi harabeye çeviriyor diyebiliriz. Ancak peteklerin bakım ve temizliğini yaptırmak için firmamıza müracaat ettiğinizde yeni kullanılan yöntemlerle petekleriniz sökülmeden olduğu yerde kullanılan solüsyonlarla tahmin edemeyeceğiniz kadar pratik ve temiz bir şekilde halledebiliyoruz. Sadece pratik değil tam çözümlü bir destek sunmuş oluyoruz.

 

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Avcılar Su Kaçağı Tespiti
Next reading
Kameralı Su Kaçağı Tespiti
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32