Tıkanıklık Açma Ücretsiz Servis

pimaş aç

pimaş aç Gider tıkanıkları, gerek yapım aşamasında kalitesiz malzeme kullanımı, hatalı işçilik nedenleri, gerekse daha sonraki lavabo ya da klozetlere herhangi bir malzemenin kaçması gibi hatalı kullanımlar nedeni ile tıkanıklıklar oluşabiliyor. Bu tıkanıkla ev ortamlarında olduğu zaman, ev hanımları kendi çabaları ile kimyasal açıcılar ile bu tıkanıklığı gidermeye çalıştıklarında borulara hasar vererek daha büyük problemlere neden olabiliyorlar. İnsan yoğunluğunun çok olduğu hastane, okul, öğrenci yurtları, otel gibi büyük binalarda ise özellikle restoran gibi yerlerde yemek artıkları nedeni ile tıkanan giderler aşırı kokuya ve bakteriye yol açtığından sağlık açısında da tehlikeli durumlara neden olabiliyor.

pimaş aç fiyatları

Tıkanan giderlerin açılması için kurumsal firmalardan yardım alınması en akılcı bir çözüm olmakla beraber bu firmaların tıkanıklık açma ücretsiz servis olanakların da olduğu bilinmelidir. Günün hangi saatinde olursa olsun ihtiyaç olduğu durumunda aradığınız da uzman ekip ve son teknoloji robot ya da kameralı cihazlar sayesinde giderin nereden tıkandığı hemen tespit edilir, eğer istenirse hemen arıza giderilir.

pimaş açıcı

Kanal boruları en çok kullanılan hat olması nedeni ile tıkanıklık olan bölgelerde genelde bu noktalar olur. Giderden dökülen yağlı ve pis sular diğer gidere kaçan diğer maddelerle birleştiğinde yumak şeklini alır ve boruların döndüğü dirsek kısımlarına yapışarak giderleri tıkar. Bu işlemler için yurtdışından getirilen özel bilgisayarlı cihazlar ile tespit edilir ve etraf eski yöntemlerde ki kırıp dökülmeden halledilir. Ancak sadece tıkanan gideri açmak yeterli bir çözüm değildir. Arıza giderilip işlem bittikten sonra gider borularına zarar vermeyecek kimyasal ilaçlar yardımı ile boruların iyice temizlenmesi tesisatın ömrünü daha çok uzatacağı için kısa sürede tekrar tıkanmayacağı gibi tesisat değiştirme gibi bir zorunluluktan daha doğrusu iş ve masraftan kurtaracaktır. Bu işlemlerin hepsi için mutlaka alanında uzman olan ve bu işi profesyonelce yapan kurumsal firmalardan yardım almak hatta öncelikle böyle bir durum oluşmadan önce tıkanıklık açma ücretsiz servis hizmetinden yararlanarak olabilecek aksiliklerin önüne daha az bir masraf ile geçmek mümkün olabiliyor.

İlçeler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous reading
Su Kaçak Tespit Ücretsiz Servis
Next reading
kombi petek temizleme
Call Now ButtonAra : 0534 230 05 32