Üsküdar Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti Ücretsiz Servis Su sızıntıları, en sık görülen su sorunlarından biridir. Su kaçaklarını bulma, doktorla hasta arasındaki ilişkiye benzer. Hasta muayene edilir ve hastalığı tespit edilerek tedaviye başlanır. Su kaçağı tespiti de buna benzemektedir. Akustik cihazlar ve termal kameralarla sızıntı tespit edilir. Eski yöntemler artık piyasadan kalkmış, yeni ve teknoloji ile teşhisler ön plana çıkmıştır. Kameralar, detektörler, akustik cihazlar, su kaçakları tespit için uzman ekiple titiz bir şekilde yürütülür.

Kırmadan Tespit

Makineler ile sızıntıyı bulmak uzun ve hasarlar bırakacak zahmetli iştir. Günümüzde ise gelişen teknoloji ve bilgisayar sistemlerinden faydalanılır. Eskiden temiz veya pis sudan kaçak olduğu anlaşılamıyordu, şuan ki imkanlar ile kırmadan bu anlaşılabiliyor. Termal kamera yani sıcak su ile tespit ediliyor. Evinizde kırma dökme yapmadan tespit imkanı sunulmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Belirli bir noktadan kendini dışarı atar, ahşap zemin ve boyada kabarmaya neden olur. Kırmadan işlemi gerçekleştirmek için, tesisat şebeke suyundan ayrılır. Tespit yapılacak olan yerdeki vanalar kapatılır. Onarım işlemine başlanır.

Güncel Tesisat Ve İşlemler

Ev, işyerleri kısaca su kullanılan her yerde, tesisat işi olan her yerde kaçak olabilir. Üsküdar’da ise kaçakların sık yaşandığı ilçelerden biridir. Burada yapıların eski olması zamanla aşınmaya neden olur. Demir ya da plastik borularda sızıntılar oluşabilir. Teknoloji ile noktasal tespit yapılır ve tamir işlemine geçilir. Ücretsiz servis imkanı sunularak uygulanacak olan işlere ücret alınır. Üsküdar su kaçağı tespiti ücretsiz servis ile duvarlar kırılmaz. Görüntümle sistemi ile boruların içine kameraları makineler sokulup sızıntı 15 dakika da tespit edilir. Sorunlu bölüm tamir edilir. Eski bir yapıda ise kaçak, tespit aşaması daha da uzun sürebilir. Demir borularda hasar var ise tesisat dışarıdan kırılarak tamir edilmesi önerilir.

Görüş Bildirin

05445051552 Tıkla Ara
05342300532 iletişim